Відбулась зустріч представників ПАТ "Фармак" з Головою Правління АК "Дорі-Дармон" Азімовим Равшаном Рустамовичем.

Сторони обговорили можливості забезпечення населення Республіки Узбекистан соціально значущими лікарськими препаратами, в яких Республіка відчуває гострий дефіцит.

Зустріч відбулася в день українсько-узбецького економічного форуму «Україна та Узбекистан: перспективи розвитку економічних відносин», за організацію і запрошення на який висловлюємо величезну подяку Надзвичайному і Повноважному Послу Республіки Узбекистан в Україні Абдуалієву Алішеру Хабібуллаєвичу. Цей захід має величезну важливість для зміцнення ділових бізнес-відносин між нашими країнами.

 Співпраця ПАТ «Фармак» з АК «Дорі-Дормон» почалася в 2003 році після візиту на наше підприємство Прем'єр-міністра Республіки Узбекистан Султанова Уткіра Тухтамурадовича.

 

Інші новини

Рекордні 20 літрів крові здали волонтери ПАТ «Фармак» для Київського обласного центру крові

ПАТ «Фармак» прийняв участь в благодійній акції до Дня донора

Україна на 43-тьому місці з 53-х за рівнем смертності у Європі

Це прямий наслідок низького доступу до загальної системи медичної допомоги. Про це йдеться у матеріалі «Урядового кур'єра» "Здоров' я - нації!“ (https://ukurier.gov.ua/uk/articles/zdorovya-naciyi/)

ПАТ "ФАРМАК" отримав нагороду Zakupki.Кращі як суперзамовник в системі RIALTO

Кращих визначали серед найбільш активних замовників та постачальників у системі, що розвивають сферу електронних закупівель.