Відбувся візит представників ПРООН на ПАТ «Фармак»

26 вересня близько 100 представників ПРООН відвідали ПАТ «Фармак». Візит відбувся в ході Семінару з управління закупівлями та поставками 2016, який проходить у рамках загальної участі ПРООН у розвитку потенціалу для сектору охорони здоров’я.

У складі делегації ПРООН було близько 100 учасників, включно з представниками ЮНІСЕФ та МОЗ, з 30 країн світу: Ірак, Молдова, Білорусь, Киргизстан, Болівія, Албанія, Чад, Малі, Афганістан, Ангола, Бутан, Фіджі, Іран, Нігерія, Замбія, Зімбабве, Південний Судан, Північний Судан, Ґвінея-Бісау, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Куба, Екваторіальна Гвінея, Сан-Томе і Принсіпі, України та ін. В рамках візиту гості відвідали виробничі дільниці «Фармак», лабораторії з контролю якості, а також сучасний лабораторно-технологічний комплекс з дослідно-промисловою дільницею, де втілено наскрізний принцип науково-технічних розробок – від пробірки й до пілотних серій.

Також для гостей компанії «Фармак» було організовано круглий стіл, на якому виступив  директор з розвитку бізнесу ПАТ «Фармак», Сяркевич Олег Романович. Він розповів про основні вектори діяльності фармпідприємства, зробивши  акцент на міжнародній співпраці. Директор з якості, Ольга Миколаївна Олексійчук, виступила перед учасниками заходу з доповіддю "Підтверджена якість препаратів «Фармак».

Олег Сяркевич, директор з розвитку бізнесу ПАТ «Фармак»: «Прийом делегації ПРООН надав прекрасну  можливість представити Фармак, як надійного партнера для потенційної співпраці з  міжнародними організаціями по постачанню лікарських засобів у відповідності до європейських стандартів якості, обмінятись інформацією з делегатами із майже 30 країн. Ми отримали схвальні відгуки після відвідування виробничих дільниць та  лабораторного комплексу.»

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».