Гру 14, 2023

Відбувся Хакатон Farmak Science Start 3.0

Таня

6-7 грудня відбувся вже третій «Хакатон Farmak Science Start 3.0»!

Цьогоріч ми отримали більше 200 заявок на участь. Ми відбирали студентів 3-4 курсів та магістратури за напрямами навчання хімія, фармація, біотехнології та біоінженерія з 12-ти провідних університетів Києва, Харкова, Львова, Тернополя та Хмельницького. До участі в Хакатоні запросили 32 студенти, які проявили активну зацікавленість у заході і успішно пройшли тестування.

Було сформовано 4 команди, які протягом 2 днів активно змагалися між собою. Перед учасниками ми поставили важливу нині задачу – створити лікарський засіб із кровоспинним ефектом. Під час вирішення кейсу команди мали не тільки розробити ефективні ліки, але і детально охарактеризувати їх вплив на організм людини і технологію виготовлення. Крім того, команди мали проаналізувати конкурентне середовище та розробити стратегію позиціонування своїх препаратів на ринку лікарських засобів. Це задача з зірочкою, бо час на вирішення цього кейсу був дуже обмежений!

Усі учасники впоралися із завданням, адже експертну підтримку кожній команді упродовж двох днів Хакатону надавали найкращі ментори компанії «Фармак» – доктори наук та експерти департаменту з біотехнологій, секторів підтримки життєвого циклу продукту та розробки. Ментори були на зв’язку з учасниками впродовж всього заходу (навіть пізнім вечором), відповідали на запити учасників, допомогли з пошуком свого напрямку, надихнули їх та щедро ділилися власним досвідом.

Зізнаємося, визначити переможця було вкрай складно! Втім, після напруженої конкурентної боротьби команд члени журі обрали команду-переможця, яка виявила найвищий рівень знань, завзяття та креативності і найкраще презентувала своє рішення кейсу.

Хочемо подякувати за участь у Хакатон Farmak Science Start 3.0 кожному, хто пройшов усі етапи відбору та, незалежно від результатів, довів, що є кращим серед кращих. Ми впевнені, що досвід отриманий на Хакатоні, допоміг учасникам відчути впевненість у своїх силах, здобути цінний досвід і знання!

Окремо дякуємо науковцям-менторам, які супроводжували, надихали на наставляли учасників на плідну та ефективну роботу!

Хакатон Farmak Science Start проходить вже втретє. Співпраця з експертами компанії «Фармак» дозволяє студентам не лише збагатити свої знання, але і зрозуміти, яким чином теорія перетворюється на реальні інновації у фармацевтичній галузі. Під час Хакатону молоді науковці мають змогу виявити свій потенціал у реальному фармацевтичному середовищі, відшукати нестандартні рішення та прокачати критичне мислення. Задачі, які ставляться перед учасниками, розкривають актуальні виклики, що стоять перед сучасною фармацією, і сприяють розвитку нових, ефективних методів лікування.

 

Назад до новин

Ще більше новин