Лис 25, 2019

VIІ Щорічна конференція Школи молодих науковців АТ «Фармак» «Наука та сучасне фармацевтичне виробництво» з міжнародною участю

21-22 листопада 2019 року у «Фармак» відбулася VIІ Щорічна конференція Школи молодих науковців, яку відвідали близько 100 гостей і працівників компанії. Заслухали загалом 21 доповідь відомих іноземних науковців, молодих фахівців компанії, а також аспірантів і студентів провідних вишів України.

 

Конференція розширює свої кордони і вже другий рік поспіль проходить за міжнародної участі. Цього року було запрошено 13 іноземних фахівців із США, Великої Британії, Австрії, Ірландії, Італії, Німеччини, та Угорщини. Також, долучились і студенти із НФаУ, НУХТ, Політехнічного університету, Києво-Могилянської академії, НАУ, Національного університету «Львівська політехніка», Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського та Київського Міжнародного Університету.

 

Відкрив конференцію Школи молодих науковців Андрій Гой, технічний директор АТ «Фармак».

 

Протягом двох днів увазі учасників запропоновано доповіді як іноземних науковців, аспірантів і студентів університетів, а також фахівців Компанії на актуальні теми сучасної науки та фармацевтичного виробництва. У перервах на каву вони знайомилися, спілкувалися і обмінювалися своїм досвідом.

По завершенню конференції всі доповідачі були нагороджені грамотами, призами та пам’ятними сувенірами.

Назад до новин

Ще більше новин