Сер 28, 2023

«Вражаючі результати»: міжнародний експерт з ощадливого виробництва про успіхи «Фармак»

У серпні «Фармак» із візитом відвідав Ґерт Хаар-Йоргенсен, засновник та керівник компанії Lean Coaching, який має більш ніж 30-річний досвід у великих операційних трансформаціях, від стратегії через реалізацію до сталого розвитку. Наша співпраця у впровадженні сучасних підходів методології Lean та TPM (Total Productive Maintenance) на виробництві триває вже 3-тий рік.

lean news

Візит до Візуального центру цеху №3

Що таке ощадливе виробництво і чому це важливо для українських підприємств?

Ощадливе виробництво — це модель управління компанією, яка дозволяє створити максимальну цінність для клієнта, використовуючи мінімальні ресурси. Ця філософія вперше була розроблена та впроваджена японським бізнесменом Таїті Оно в компанії Toyota після Другої Світової війни. Ця концепція особливо корисна для компаній України зараз і в найближчому майбутньому, оскільки дозволяє виробляти максимум об’ємів в умовах обмежених ресурсів.

Ощадливе виробництво у «Фармак» в числах:

«Я мав нагоду не лише вперше відвідати Україну, але й виконати давню обіцянку команді розвитку ощадливого виробництва у «Фармак» – приїхати та особисто побачити прогрес, досягнутий з початку нашої співпраці у грудні 2020 року. Я з нетерпінням чекаю свого наступного візиту, щоб спостерігати за героїчними зусиллями та вражаючими результатами і в інших відділах усієї команди “Фармак” », – зазначив Ґерт Хаар-Йоргенсен.

Особливо високо пан Ґерт оцінив рівень візуалізації та дисциплінованість процесів на виробництві нашої компанії. У впровадженні підходів ощадливого виробництва у «Фармак» беруть участь більше 1 000 співробітників. Для них особистий фідбек від професіоналів, які мають десятки років досвіду, став особливо потужною мотивацією. Вдячні зарубіжним колегам, які допомагають українському бізнесу адаптуватися та розвиватися навіть в умовах воєнного часу.

Назад до новин

Ще більше новин