Лис 22, 2018

“Якщо компанія не платить податки і працює в тіні, це означає лише одне — бізнес цієї компанії нелегальний, і це працює для всіх країн” – Вікторія Смародіна, директор з фінансів ПАТ «Фармак»

Серед фармацевтичних компаній ПАТ “Фармак” виявилося єдиним, що за підсумками першого півріччя 2018 року потрапило до Топ-100 платників податків в Україні.

За даними Державної фіскальної служби України, компанія в цілому сплатила 248,269 млн грн податків, що дозволило їй посісти 99-те місце у загальному рейтингу.
ПАТ “Фармак” — відповідальний та прозорий бізнес, який сплачує податки, створює робочі місця й робить внесок у розвиток галузі. 2017 р. “Фармак” сплатив до державного бюджету 526,5 млн грн податків (торік компанія також була єдиною в галузі, що увійшла до сотні найбільших платників податків країни), інвестував 486 млн грн. у модернізацію виробництва ($239 млн інвестицій з 1995 р.). Компанія представляє свою продукцію більш ніж у 20 країнах. До того ж ПАТ “Фармак” — один з найбільших роботодавців: тут працюють понад 2500 осіб. Компанія є соціально відповідальною: сприяє поширенню здорового способу життя, підвищенню екологічної культури в країні, активно підтримує розвиток національної медицини та науки. Також ПАТ “Фармак” надає підтримку українській армії, з 2014 р. спрямувавши на допомогу Збройним силам України понад 6 млн грн. Волонтери компанії тричі проводили акцію “Я працюю один день для армії”. Зібрані кошти спрямовано на придбання та облаштування на узбережжі пересувних модульних будиночків для спецпідрозділу Маріупольського загону морської охорони Державної прикордонної служби України, який патрулює кордони нашої держави в Азовському морі.
Про те, чи легко зараз будувати “білий” бізнес, про відносини з фіскальними органами, стан реформування ДФС та податкового законодавства в інтерв’ю БІЗНЕСу розказала Вікторія Смародіна, директор з фінансів ПАТ “Фармак”.

Повний текст інтерв’ю читайте за посиланням – https://business.ua/litsa/item/4316-robota-nashoi-kompanii-ne-zalezhyt-vid-tykh-khto-v-tini

Назад до новин

Ще більше новин