Лис 20, 2018

Верховний суд постановив ухвалу про направлення справи стосовно добре відомої марки «Корвалол Corvalolum» на розгляд Великої Палати Верховного суду

«Сьогодні колегія суддів Верховного суду постановила ухвалу, якою задовольнила клопотання третьої особи – ПАТ «Фармак» про направлення справи на розгляд Великої Палати Верховного суду. Дане рішення є законним і винесеним із дотриманням всіх процесуальних вимог і забезпечить неупереджений та об’єктивний розгляд справи», – зазначив Дмитро Таранчук, керівник юридичного департаменту ПАТ «Фармак».

Довідка

Компанія «Фармак» створена на базі Київського хіміко-фармацевтичного заводу ім. М.В. Ломоносова, який спеціалізувався на виробництві фармацевтичних субстанцій та рентгеноконтрастних засобів на території колишнього Радянського Союзу.

У 1995 році завод з хімічного виробництва перетворився на потужне фармацевтичне підприємство з виготовлення готових лікарських форм, що стало початком нової ери в житті компанії.

Підготовка до виробництва Корвалолу почалась ще Київським хіміко-фармацевтичним заводом ім. М. В. Ломоносова. Правонаступником якого є ПАТ «Фармак».

Розробник препарату старший хімік – Яковлева В. Я.

Перша партія лікарського засобу «Корвалол» була випущена на підставі наказу заводу ім. М. В. Ломоносова від 15.10. 1960

З того часу завод ім. М. В. Ломоносова був єдиним виробником препарату «Корвалол» на території колишнього СРСР.

З 1991 року ПАТ «Фармак» єдиний виробник цього лікарського засобу на пост радянському просторі.

При цьому ТМ «Корвалол» захищена в 15 країнах Європи та Середньої Азії: Німеччина, Польща, Литва, Естонія, Латвія, Білорусь, Молдова, Румунія, Болгарія, Туркменістан, Вірменія, Грузія, Азербайджан, Таджикистан, Киргизстан та Казахстан.

Використання знака «Корвалол Corvalolum» загалом підтверджується упаковками за період з 1991 по 2001 роки включно.

Назад до новин

Ще більше новин