Жов 27, 2021

Дирекція з правового забезпечення компанії «Фармак» увійшла до рейтингу «50 провідних юридичних департаментів України»

Нещодавно головний профільний інформаційний ресурс України «Юридична практика» підвів підсумки та оголосив імена переможців незалежного конкурсу «50 провідних юридичних департаментів України». В черговий раз до рейтингу найкращих увійшла дирекція з правового забезпечення Фармака на чолі з Дмитром Таранчуком, директором з правового забезпечення компанії.

Переможців обирало журі за кількістю балів, котрі учасники набрали за рядом показників. У першу чергу це обсяг виконаних завдань юридичною службою, кількість працівників та рівень діджиталізації департаменту, ефективність використання наявних ресурсів. Істотно вплинуло на кінцевий результат й визнання заслуг юридичного департаменту іншими колегами-юрисконсультами, серед яких було проведено опитування.

Дмитро Таранчук, досвідчений фахівець, котрий розпочав роботу у «Фармак» з 2000 року на позиції юрисконсульта, у 2006 очолив юридичний департамент, а з 2019 року став директором правового забезпечення компанії.

Під його керівництвом було розпочато багато важливих процесів, котрі допомогли покращити роботу: корпоративна реструктуризація, впровадження процесів захисту прав на активи компанії, ініціація та успішна реалізація проектів змін до законодавства України, які безпосередньо пов’язані з фармацевтичною галуззю.

«Наша дирекція з правового забезпечення — це команда юристів, які на високому рівні володіють цілою низкою професійних компетенцій, здатних забезпечувати всі потреби бізнесу, від захисту інтелектуальної власності до імплементації нового швидкозмінного законодавства в роботу компанії. Для нас дуже цінною є відзнака нашої роботи професійною спільнотою юристів. Не дивлячись на жорсткі рамки, які склалися через пандемію, я гордий констатувати, що команда впоралася на відмінно і визнання “Юридичної практики” стане для нас додатковою мотивацією працювати ефективно й надалі», — прокоментував Дмитро Таранчук.

В 2020 році в аналогічному конкурсі «Юридичної практики» дирекція з правового забезпечення компанії «Фармак» перемогла в номінації «Найкращий юридичний департамент компанії у сфері хімічної промисловості та фармацевтики».

 

Назад до нагород

Ще більше нагород