Гру 01, 2021

Виконавчого директора «Фармак» визнано одним з ТОП-50 українських СЕО

Нещодавно авторитетне українське видання «Кореспондент» підбило підсумки та опублікувало щорічний рейтинг кращих генеральних директорів українських компаній: «50 капітанів бізнесу. Рейтинг-2021 українських СЕО». До рейтингу увійшов виконавчий директор компанії «Фармак» Володимир Костюк.

Команда журі із провідних економічних журналістів та експертів оцінювала учасників за такими показниками як публічна репутація CEO та особистий внесок керівника у результати роботи компанії. Лонг-лист рейтингу включав 111 імен, з поміж яких було визначено 50 кращих.

Варто зазначити, що під час пандемії, український бізнес зазнав великих фінансових втрат. Проте стратегічно правильне управління та ряд ефективних рішень, котрі були ініційовані керівниками підприємств, допомогли запобігти кризі. Саме такі компанії потрапили до рейтингу «Кореспондент».

Експерти рейтингу відзначили «Фармак», як найбільшого в Україні виробника фармацевтичної продукції та одного з ключових українських експортерів. Так, за даними 10 місяців 2021 року, експорт компанії зріс на 8% порівняно з аналогічним періодом у минулому році. Наразі компанія постачає продукцію у понад 40 країн. Цього року експортна карта розширилася за рахунок Швейцарії, Бразилії, Індонезії та Болівії. Більше того, у 2021 році компанія відкрила офіс у Об’єднаних Арабських Еміратах та представництво у В’єтнамі. Окрім цього у 2021 році компанія розпочала у Києві будівництво інноваційного  R&D центру, де будуть розроблятися сучасні медичні препарати, здійснила модернізацію виробничих майданчиків із встановленням найдовшої лінії пакування та значно розширила свій продуктовий портфель новими лікарськими засобами.

Назад до нагород

Ще більше нагород