Чер 07, 2021

«Фармак» у топ-200 найбільших компаній України

На початку червня інтернет-портал censor.net опублікував рейтинг найбільших компаній за рівнем доходів у 2020 році. «Фармак» – єдиний вітчизняний фармвиробник, що увійшов до нього.

Такий зріз видання готує щороку, спираючись на фінансову звітність компаній, оприлюднену Державною податковою службою та Мінцифри. У 2020 році сукупний дохід 200 найбільших підприємств України досяг 3,4 трлн грн.

Компанія «Фармак» більш ніж 10 років є лідером фармацевтичного ринку України*. Дохід від реалізації продукції у 2020 році становив 7,5 млрд грн. Минулого року компанія збільшила експортні постачання на 40%. Сьогодні ліки «Фармак» представлені в понад 30 країнах ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії та ін. Також за підсумками попереднього року компанія стала найбільшим платником податків серед українських фармацевтичних підприємств, сплативши до бюджетів різних рівнів 712,1 млн гривень податків та зборів.

«Попри те, що компанія “Фармак” уже досить тривалий час є лідером фармацевтичної галузі України, ми ставимо амбітні цілі щодо подальшого зростання як в Україні, так і за кордоном. Для цього реінвестуємо до 90% прибутку в розбудову підприємства, модернізацію обладнання, проєкти з енергозбереження та наукові дослідження. Сьогодні в нас триває будівництво інноваційного R&D-центру, у якому будуть проводитися розробки сучасних складнокомпонентних лікарських засобів», – зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор АТ «Фармак».

Назад до нагород

Ще більше нагород