Чер 08, 2021

Володимир Костюк у трійці найкращих управлінців фармгалузі

Наприкінці травня 2021 року журнал «Фокус» опублікував рейтинг найкращих топменеджерів України. До ТОП-3 керівників фарміндустрії увійшов виконавчий директор лідера фармацевтичного ринку України компанії «Фармак».

Журналісти видання визначили найбільш значущі для української економіки ринки, розділивши їх на 12 секторів: аграрний, фінансовий, промисловість, енергетика й нафтогаз, IT, ритейл, харчопром, нерухомість, фармацевтика, авторинок, телеком, алкогольний ринок. Далі було опитано 30 галузевих експертів та аналітиків. Респонденти проаналізували лонгліст із претендентами і виставили бали за такими критеріями: популярність (публічність), досягнення на посаді, репутація, впливовість. До списку увійшло 39 CEO.

У фармацевтичній галузі одним із найкращих було визнано Володимира Костюка. За підсумками 2020 року «Фармак» виконав поставлені завдання та продемонстрував зростання в умовах коронакризи. Це стало можливим завдяки нарощуванню експорту та відкриттю нових ринків збуту. Сьогодні продукція компанії постачається до понад 30 країн ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії та ін., а частка експорту в загальному обсязі продажів компанії становить 29,6%. Стратегічне завдання для Володимира Костюка сьогодні – не зменшувати темпів розвитку та збільшити останній показник до 40%. Зараз «Фармак» готується до проходження інспекції FDA (управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США) для виходу на ринок США.

Назад до нагород

Ще більше нагород