Лют 22, 2023

«Фармак» увійшов до ТОП-25 роботодавців за рейтингом STUD-POINT

DSC_0315

Компанія «Фармак» отримала перемогу в рейтингу ТОП-25 роботодавців відкритих до співпраці з молоддю за версією STUD-POINT.

У рейтингу оцінювали діяльність понад 500 українських компаній. Головним критерієм визначення переможців була відкритість бізнесів до студентів та наявність ефективних проєктів, що покликані на розвиток молодих кадрів і їх подальше працевлаштування.

«Фармак», навіть у часи війни, регулярно проводить освітні заходи для молоді, підтримує студентів на початку кар’єри та пропонує гідні умови праці. Загалом, у 2022 році компанія залучила більше 500 студентів до своїх заходів:

«Талановита молодь — це майбутнє нашої країни. Тому ми робимо все можливе, щоб підтримувати і надавати можливості для розвитку майбутнім експертам сфери фармацевтики в Україні. Як показав 2022 рік, ні відключення світла, ні повітряні тривоги, ні залякування ворога, не зупинили нашу молодь у прагненні отримувати нові знання та досвід. Це викликає неабияку гордість, повагу та надію», — зазначає директорка з персоналу компанії «Фармак» Вікторія Кондрашихіна.

Назад до нагород

Ще більше нагород