Лип 30, 2021

«Фармак» увійшов у рейтинг «ТОП-25 найважливіших інвестиційних проєктів»

Видання «Власть денег» оприлюднило рейтинг  «ТОП-25 найважливіших інвестиційних проєктів», які реалізовуються в Україні. У шорт-лист увійшов лідер фармацевтичної галузі України* – компанія «Фармак».

При складанні рейтингу видання використовувало дані з відкритих джерел, офіційну інформацію компаній, повідомлення ЗМІ, думки галузевих експертів. Одним із важливих критеріїв було не тільки наявність капітальних вкладень, а й інвестиційні плани на 2022 р. І який вплив вони матимуть на підвищення економічного й технологічного потенціалу України, створення нових робочих місць в самій компанії і на підприємствах-суміжниках.

Серед інвестиційних проєктів компанії «Фармак» видання відмітило запуск високотехнологічного цеху з випуску стерильних лікарських засобів. Інвестиції у цей проєкт склали 50 млн євро. Нове виробництво будувалося не тільки відповідно до найвищих європейських стандартів, а й до усіх регуляторних вимог FDA (прим. управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США), оскільки компанія готується до виходу на ринок США.

Також «Фармак» розпочав будівництво інноваційного офісно-лабораторного центру. До нього входитиме новітній R&D комплекс, де здійснюватиметься розробка сучасних складнокомпонентних лікарських засобів. Інвестиції у даний проєкт перевищили 30 мільйонів євро. Відкриття заплановане у 2023 році.

«Забезпечити постійний розвиток бізнесу і відповідно український та міжнародний ринок сучасними, ефективними ліками можливо за умови постійного удосконалення. До 90% прибутку «Фармак» направляє у модернізацію, будівництво нових виробничих майданчиків, впровадження передових технологічних рішень, наукові розробки тощо. Не всі компанії готові до таких масштабних інвестицій, але це не про «Фармак», – зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор «Фармак».

Назад до нагород

Ще більше нагород