Гру 15, 2021

«Фармак» здобув перемогу у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків – 2020»

Компанія «Фармак» здобула перемогу у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків — 2020». Урочиста церемонія нагородження відбулася 2 грудня у Міністерстві фінансів України.

Рейтинг було започатковано у 2011 році Асоціацією платників податків України. Головна мета асоціації  — посилення авторитету платників податків та максимальне залучення українських підприємців до прозорого ведення бізнесу.

Журі ретельно вивчало податкову документацію і, зокрема, зверталося до Державної служби України з питань праці щодо наявності заборгованості за заробітною платою працівників компаній – учасниць рейтингу.

Організатори зазначили, що переможці рейтингу за підсумками 2020 року сплатили до бюджету податків та зборів на суму понад 48 млрд грн, зокрема, податок на прибуток — 5,3 млрд грн, спрямували на благодійність — 4,5 млрд грн, а кількість створених робочих місць становить понад  64 тисячі.

У нагородженні переможців взяли участь міністр фінансів України Сергій Марченко; секретар Вищої рейтингової комісії, генеральний директор Асоціації платників податків України Людмила Герасименко; президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе та інші поважні гості.

Виконавчий директор компанії «Фармак» Володимир Костюк отримав від міністра фінансів Сергія Марченка диплом та спеціальний нагрудний знак.

«Для нас прозорість ведення бізнесу є частиною бізнес-етики, і ця нагорода підтверджує, що ми все робимо правильно. Приємно спостерігати за тим, як щороку рейтинг поповнюється новими номінантами. Великий, середній та малий український бізнес обирає сплачувати податки у повному обсязі, що є оптимістичною тенденцією для нашої держави. Чесний бізнес розвиває економіку країни, допомагає їй зростати. І компанія «Фармак» завжди рада робити свій внесок у цей процес», — зазначив Володимир Костюк.

За підсумками 11 місяців роботи у 2021 році, компанія «Фармак» вже сплатила 878 млн грн податків до бюджетів різних рівнів. Загалом за останні 5 років сума сплачених компанією податків сягнула 3,5 млрд гривень.

Нагадаємо, що раніше компанія «Фармак» отримала перемогу в регіональному турі Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2020» міста Києва. За результатами 2020 року, компанія перерахувала до бюджетів різних рівнів 712,1 млн грн податків та зборів, з них 120 млн грн — до бюджету м. Києва.

Назад до нагород

Ще більше нагород