Сер 29, 2023

Компанія «Фармак» увійшла до ТОП-25 найкращих роботодавців України

Оцінка компаній, які відповідають вимогам кращих роботодавців та інвестують у розвиток своїх співробітників, проводилася редколегією журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших» та спеціальним експертним журі. Враховувалися такі аспекти, як ресоціалізація ветеранів, політика винагород і зарплат, інвестиції в корпоративну освіту та інновації.

Компанія «Фармак» ввійшла до фінального списку переможців та визнана відповідальним роботодавцем, що активно інвестує в команду та вдосконалює свою кадрову політику. Це ще один крок у напрямку поліпшення умов праці в Україні та залучення талановитих фахівців до компанії.

Як зазначають організатори, це особливо значимо, враховуючи трудову міграцію, що сталася з початком повномасштабної війни. Близько 8 млн людей, включаючи багатьох цінних спеціалістів, виїхало з України та, можливо, ніколи не повернуться. Український бізнес вперше стикається з такою масштабною трудовою міграцією і потребує особливих зусиль для вирішення цієї проблеми.

«Ми докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечувати гідні умови праці в компанії. Адаптуємо HR-стратегію під виклики війни та намагаємося бути надійним тилом для кожного співробітника. Наша мета — забезпечувати гармонію між стратегією бізнесу і корпоративною культурою, і ми пишаємося тим, що можемо бути прикладом відповідального роботодавця, який піклується про своїх людей», — зазначає директор з персоналу «Фармак» Вікторія Кондрашихіна.

Детальніше про рейтинг за посиланням: https://delo.ua/business/golovnii-aktiv-reiting-krashhix-robotodavciv-ukrayini-414463/

Назад до нагород

Ще більше нагород