Лип 04, 2023

«Фармак» увійшов до рейтингу кращих компаній за індексом КСВ 2023

Компанія «Фармак» увійшла до рейтингу кращих підприємств за індексом КСВ 2023, який визначає сталість українського бізнесу під час війни. Дослідження провели експертна організація CSR Ukraine та інтернет-видання The Page.

До рейтингу також увійшли компанії: «Нова Пошта», «Київстар», «ПУМБ», «Делойт», «Кернел», «МХП», EPAM, Infopulse, Sense Bank та інші.

Оцінка бізнесів відбувалася за 5-компонентною моделлю КСВ у воєнний час, що включала пункти: безперервність діяльності і сплата податків, безпека співробітників і співробітниць, боєздатність, об’єднаність, громада.

У свою чергу «Фармак» є одним з найбільших платників податків фармацевтичної галузі країни, що стало виконує свої зобов’язання перед державою. Ще до початку повномасштабної війни компанія почала інвестувати в облаштування укриттів, щоб гарантувати безпеку своїм співробітникам. У період з лютого 2022 року виділила понад 90 млн грн на допомогу ЗСУ та постраждалим від війни українцям. А також на постійній основі реалізує соціальні проєкти на підтримку громад. Серед прикладів соціальних ініціатив компанії:

«У військовий період, коли країна переживає важкі часи, розуміння і дотримання  принципів соціальної відповідальності є надзвичайно важливими для великого бізнесу. Коли ми підтримуємо один одного, ми стаємо сильнішими. Тому для нашої компанії підтримка соціальних програм та благодійних ініціатив – це обов’язок. Наразі ці програми стають ще більш актуальними, оскільки вони допомагають військовим, постраждалим від бойових дій дітям, а також людям, які опинилися в скрутній економічній ситуації через війну. Хоча війна породила у суспільстві безліч негараздів, якщо кожен бізнес буде вкладатися у їх вирішення, ми зможемо значно швидше долати кризи», – зазначає директорка з корпоративних комунікацій «Фармак» Євгенія Піддубна.

Назад до нагород

Ще більше нагород