Сер 31, 2018

ПАТ «Фармак» – лідер року України за результатами загальнодержавного рейтенгування суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності

Компанія отримала нагороду  Import Export Award 2017

23 серпня відбувся Бізнес-фест для лідерів економіки з нагоди Дня незалежності України, який організував Національний бізнес-рейтинг.

Під час заходу ПАТ «Фармак» отримав нагороду Import Export Award 2017, як найкращий експортер імпортер серед українських компаній.

Рейтингова програма спрямована на визначення підприємств, які ефективно ведуть зовнішньоекономічну діяльність та посилюють престиж України

«Ця нагорода надзвичайно важлива. Вона ще раз доводить, що «Фармак» – це надійний та якісний партнер, який добре зарекомендував себе на міжнародній арені. В першу чергу, це заслуга усієї  команди «Фармак», яка не один рік доводить, що вона найкраща. Це результат кропіткої роботи, високого професіоналізму і правильно обраної стратегії розвитку Компанії. «Фармак» вже більше 8 років є лідером українського фармацевтичного ринку. Чверть продукції яку виробляє Компанія експортується у понад 20 країн світу, в тому числі в країни СНД і Європейського Союзу, такі як Польща, Словаччина, Німеччина. Стратегічна ціль «Фармак» – розширення зовнішньоекономічної діяльності. До 2020 року ми плануємо наростити частку експорту до 40%, залишаючись лідером українського ринку», – зазначив під час церемонії Володимир Костюк, виконавчий директор ПАТ «Фармак».

Довідка

Рейтинг проводиться по підприємствам України, що здійснюють експорт з України та імпорт в Україну за показниками зовнішньоекономічної діяльності.

Почесним званням «Імпортер / Експортер року» відзначаються компаніями, які увійшли у топ- рейтингу за результатами аналізу показників експортно-імпортних операцій.

Національний бізнес-рейтинг протягом 14 років діяльності керується незмінними принципами, визнаними світовим співтовариством: об’єктивності, прозорості та комплексності. Проводячи загальнодержавний рейтинг та заохочуючи успішні підприємстві країни, ми прагнемо підтримувати бізнес, діяльність якого базується на дотриманні правових норм та високих етичних стандартів.

 

Назад до нагород

Ще більше нагород