Лис 24, 2023

У списку лідерів України УП-100 – Філя Жебровська, голова Наглядової ради «Фармак»

Видання «Українська правда» вперше за 23 роки свого існування склало список лідерів України – людей, які взяли на себе відповідальність і роблять, можливо, навіть більше, ніж від них очікували у сферах державного управління, суспільства, бізнесу, спорту, культури та захисту країни. У список 100 лідерів увійшла голова Наглядової ради фармацевтичної компанії «Фармак» Філя Жебровська.

Дмитро Олійник, голова Ради Федерації роботодавців України, в своєму коментарі для УП зазначив, що Філя Жебровська  викликає в нього асоціації з висловом «Україна-мати», жінкою, яка готова бути там, де приймаються рішення, бути там, де виклики, де відповідальність.

«Сімейний благодійний фонд, системне забезпечення військових підрозділів. У тих спільних чатах, в яких ми разом присутні, на кожний запит про допомогу від неї завжди ствердна відповідь.  Попри те, що через війну компанія «Фармак» зазнала великих втрат, вона ухвалила рішення не чекати, а відновлювати зруйноване просто тут і зараз. Твердістю цих рішень, силою, енергією компанія та її керівниця вселяють віру в те, що ми точно переможемо», – зазначив Олійник.

Крім Філі Жебровської до списку лідерів-бізнесменів також потрапили Всеволод Кожемяко, командир добровольчого підрозділу «Хартія», засновник Групи «Агротрейд», співзасновник Monobank Олег Гороховський, засновники «Нової пошти» В’ячеслав Климов та Володимир Поперешнюк  та інші впливові лідери українських компаній.

Крім того, в списку УП-100 серед лідерів сфери державного управління – президент України Володимир Зеленський та посол України в ООН Сергій Кислиця, у сфері культури видання відмітило Сергія Жадана, Андрія Хливнюка та інших. Серед спортсменів в списку – Ольга Харлан, Андрій Шевченко та інші. Військова сфера представлена Головнокомандувачем Збройних Сил України Валерієм Залужним, Героями України Денисом Прокопенко та Дмитром Коцюбайлом тощо. У суспільній сфері «Українська правда» відмітила Сергія Притулу, Тараса Чмута, Ігоря Лаченкова та інших.

 

Назад до нагород

Ще більше нагород