Тра 26, 2008

Діаліпон® – перший вітчизняний препарат α-ліпоєвої кислоти

Національний лідер у наданні комплексної допомоги хворим на цукровий діабет фармацевтична компанія “Фармак” презентує препарат α-ліпоєвої (тіоктової) кислоти – Діаліпон®. Поява Діаліпону® на фармринку України практично збіглася з 80-річчям компанії “Фармак”. Необхідно зазначити, що зовсім небагато вітчизняних, та й іноземних, фармацевтичних компаній мають таку велику історію виробництва ліків і субстанцій. Основне завдання компанії “Фармак” – виробництво ліків, що відповідають усім міжнародним стандартам лікування і доступні нашому пацієнту. Практично всі лінії виробництва лікарських препаратів до кінця 2005 року матимуть сертифікати GMP.

За останні кілька років серед нових вітчизняних препаратів Діаліпон® був одним із найбільш очікуваних. Це пояснюється розширенням спектра показань до застосування α-ліпоєвої кислоти. Одним з основних стримуючих факторів у призначенні α-ліпоєвої кислоти була висока вартість представлених на ринку препаратів.

Враховуючи побажання багатьох фахівців і виконуючи основні положення програми “Цукровий діабет”, “Фармак” наприкінці 2004 року випустив Діаліпон®, який за короткий час встиг завоювати популярність як серед фахівців, так і серед пацієнтів. Саме в рамках цієї програми “Фармак” забезпечує хворих на цукровий діабет якісними та доступними ліками. Серед них: Фармасуліни®, цукрознижувальні препарати, такі як Діаглізид та Діанормет®, глюкозо-толерантний тест (глюкоза в дозі 75 г з лимонною кислотою для визначення порушеної толерантності до глюкози), Ізодибут® – препарат для лікування та профілактики ускладнень цукрового діабету. Усі вони зарекомендували себе як якісні, ефективні та безпечні ліки. “Фармак” планує випустити й інші лікарські препарати першої допомоги для хворих на цукровий діабет.

З огляду на впровадження в Україні фармацевтичної опіки, доцільно знати характеристики препаратів α-ліпоєвої кислоти, зокрема Діаліпону®.

Показання до застосування Діаліпону®:

Основні ефекти Діаліпону®:

Переваги Діаліпону®:

Спосіб застосування

Діаліпон® застосовують внутрішньовенно по 600 мг 1 раз на добу на 200-250 мл 0,9% розчину натрію хлориду протягом 20-30 хвилин. Курс лікування – 2-4 тижні. Надалі переходять на прийом Діаліпону® в капсулах по 600 мг 1 раз на добу під час або після їди. Діаліпон® запивають невеликою кількістю рідини. Курс лікування – 1-3 міс. Для закріплення ефекту лікування курс терапії Діаліпоном® рекомендується проводити 2 рази на рік.

Діаліпон® ви можете замовити вже зараз у наших офіційних дистриб’юторів: “Фармація-2000”, “ВВС-Лтд”, “Артур-К”, “Альба”, “Мікс”, “БаДМ”, “Форбі”, “Біокон”, “Оптима Фарм”, “Фітолек”, “Юніфарма”, КП “Фармація”, “Вента”, “Фармвест”, “Фра М”.

Назад до Farmak у ЗМІ

Ще більше публікацій