Жов 31, 2019

ЕСПРЕСО: Вітчизняна фармкомпанія відстоює права на ТМ “Корвалол Corvalolum”

Судова суперечка триває вже 15 років

Правонаступником Київського хіміко-фармацевтичного заводу імені Ломоносова у 1991 році стала компанія “Фармак”. Ще 60 років тому на цьому підприємстві розробили та створили серцево-судинний препарат Корвалол — аналог препарату Валокордин, який вироблявся в Німеччині. Ліки Корвалол наразі виготовляють у трьох формах — це традиційні краплі, пігулки та капсули.

“Ми шануємо нашу історію. І такі препарати як нафтазин, корвалол, валідол. Це наша історія, це наша культура, це наша філософія — це наша реліквія, яку ми шануємо і розвиваємо. В 2015 році була створена нова лінія і розроблено корвалол в м’яких желатинових капсулах. Дуже зручно для людей приймати такий препарат”, – розповідає операційний директор компанії “Фармак” Павло Павлик.

В керівництві компанії стверджують, “Фармак” – єдиний виробник Корвалолу на пострадянському просторі. Торговельна марка на ці ліки захищена в 15 країнах Європи та Середньої Азії. Використання цього бренду іншими виробниками є порушенням цивілізованої конкуренції на ринку. Компанія у судовому порядку захищає свої права на добре відому марку “Корвалол Corvalolum”.

“І коли дане позначення у незаконній спосіб, використовується іншим виробником, нашим конкурентом, то ми це розцінюємо як недобросовісну конкуренцію. І звичайно докладаємо усіх зусиль для того, щоб захистити нашу власну торгову марку”, – заявляє директор із правового забезпечення компанії Дмитро Таранчук.

“Власне назва цього препарату створювалася як торгова назва, виконувала і виконує функції торговельної марки. Основну функцію, а це вирізняння на ринку серед схожих ідентичних однорідних товарів”, – вважає заступник директора НДІ інтелектуальної власності НАПрН Олександр Дорошенко.

На заводі працює 20 виробничих ліній та 5 новітніх лабораторій. Щорічно компанія проходить 15 міжнародних інспекцій та перевірок. У портфелі компанії більше 250 продуктових досьє. Щороку на ринок виводиться 20 нових препаратів.

 

Повна версія: https://espreso.tv/news/2019/10/29/vitchyznyana_farmkompaniya_vidstoyuye_prava_na_tm_korvalol_corvalolum

Назад до Фармак у ЗМІ

Ще більше публікацій