Бер 10, 2021

“Фармак” скоротив викиди в атмосферу на 33,1% в 2020 році

Великий виробник лікарських засобів компанія “Фармак” (Київ) в 2020 році скоротила викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря на 33,05% в порівнянні з 2019 роком.

Инфографика

Про це йдеться в повідомленні компанії.

“У 2020 році cуттєво зменшилися викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, в загальному на 33,05%, зокрема по котельні – на 14,89% (враховуючі СО2) або на 50,67% (без врахування СО2)  в порівнянні з 2019 роком завдяки експлуатації нових котлів Vitomax компанії Viessmann та відносно теплий осінньо-зимовий період, що дало змогу зекономити споживання природного газу на 13,45% порівняно з минулим роком”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, у “Фармак” для очищення наявних шкідливих домішок, присутніх у повітрі,  яке відводиться від промислового обладнання при виробництві твердих лікарських засобів (Цех № 4), експлуатуються 6 газоочисних установок (очисних споруд).

“Для уловлення речовин у вигляді суспендованих твердих частинок (пил лікарських засобів), використовуються сучасні  установки очищення аспіраційного повітря,  які обладнанні циклонами, або фільтрами тонкої очистки. Також для очищення повітря були придбані і змонтовані центральні вакумні системи (ЦВС). Забруднене повітря,  в яких,  проходить 4-х ступеневу очистку (циклон-сепаратор пилу-фільтр тонкої очистки –вугільний фільтр). Ефективність роботи газоочисних установок при оптимальному режимі роботи становить до 99,5%”, – йдеться в повідомленні.

При цьому для очищення виробничих стічних вод експлуатуються локальні очисні споруди, які складаються з усереднювача, нейтралізатора і відстійників, очищені стічні води скидаються в каналізацію Києва. У 2020 році розпочато модернізацію очисних споруд з метою підвищення їх ефективності.

Згідно з повідомленням, в 2018-2020 роках компанія пройшла щорічний аудит сертифікованої системи управління навколишнім середовищем по ISO 14001 “Системи екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосовування”.

Крім того, в 2019 компанія пройшла перевірку дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища Державною екологічною інспекцією і отримала припис щодо здійснення державної реєстрації прав на земельну ділянку в Києві по вул. Кирилівська, 59-63.

Як повідомляли Українські Новини, “Фармак” активно впроваджує заходи для мінімізації впливу на навколишнє середовище.

 

https://ukranews.com/ua/news/761416-farmak-skorotyv-vykydy-v-atmosferu-na-33-1-v-2020-rotsi

Назад до Фармак у ЗМІ

Ще більше публікацій