Вер 27, 2021

«Фармак» відкрив офіс в Об’єднаних Арабських Еміратах

Лідер фармацевтичного ринку України* та один з найбільших експортерів лікарських засобів компанія «Фармак» відкрила офіс в ОАЕ.

На ринку Близького Сходу продукція українського підприємства представлена з 2016 року. Здійснюючи реалізацію препаратів через локальних дистриб’юторів, «Фармак» проводив аудит потенціалу ринку та аналіз продуктових ніш фармацевтики регіону. Цього року з метою консолідованого управління бізнесом на Близькому Сході керівництво компанії прийняло рішення відкрити офіс в Об’єднаних Арабських Еміратах. 

Наразі виробничі потужності компанії успішно пройшли атестацію в державних органах ОАЕ. Також здійснили реєстрацію ін’єкційних препаратів виробництва «Фармак». Ці лікарські засоби вже закуповуються на державних і локальних госпітальних тендерах регіону.

“Ринок Близького Сходу для нас не є новим, і ми активно масштабуємо свою присутність у цьому регіоні. Центром діяльності на Близькому Сході ми вибрали Об’єднані Арабські Емірати. ОАЕ мають репутацію держави з дуже високим рівнем національної системи охорони здоров’я та жорстким регулюванням діяльності, пов’язаної з виробництвом і розповсюдженням лікарських засобів. Те, що на цьому ринку представлена продукція “Фармак”, вкотре засвідчує високий рівень якості наших препаратів”, – коментує Віктор Костюк, директор з розвитку бізнесу АТ «Фармак».   

Очолить новий офіс Мурад Ішак Хабіб, який раніше був генеральним директором представництва компанії Tabuk Pharmaceuticals і понад 8 років очолював у регіоні Близького Сходу діяльність компанії Sandoz. За словами Мурада Хабіба, відкриття офісу в Об’єднаних Арабських Еміратах – лише перший стратегічний крок для «Фармак», надалі компанія планує посилити експансію в регіоні та локалізацію в Саудівській Аравії та Єгипті.

Офіс в ОАЕ – шостий міжнародний офіс компанії. У 2020 році “Фармак” збільшив експортні поставки на 40%. Сьогодні продукція виробника представлена у понад 30 країнах ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу та Азії.

* За обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research.

https://biz.liga.net/ua/all/all/press-release/farmak-otkryl-ofis-v-obedinennyh-arabskih-emiratah

Назад до Farmak у ЗМІ

Ще більше публікацій