Лют 07, 2013

Філя ЖЕБРОВСЬКА: “Впродовж трьох кризових років “Фармак” освоїв випуск 40 нових ліків”

Фармацевтичне підприємство “Фармак” знають усі українці, адже в аптечці чи не в кожній родині обов’язково є “Амізон”, “Корвалол” чи “Барбовал” його виробництва. “Хрещатик” продовжує рубрику “Зроблено в Києві”, сьогодні тут йтиметься про роботу, проблеми та успіхи ПАТ “Фармак” з його незмінним керівником — генеральним директором Філею Жебровською.

Криза — не завада

— Філя Іванівна, “Фармак” потрапив до рейтингу “ТОП-100 найбільших компаній України”. За цією ж логікою ви повинні бути в сотні найбільших платників податків…
— Щодо ТОП-100, то такої статистики у мене немає. Але те, що наше підприємство прогресує, — це факт. За річними підсумками податкової інспекції, ми — одні з найкращих платників. За минулий рік “Фармак” заплатив 207 мільйонів гривень податків, а це майже 12 % від наших загальних продажів. Ми відіграємо відчутну роль у формуванні столичного бюджету. І це дуже важливо, адже фінансова криза похитнула не лише нашу державу, а й увесь світ.

До речі, ми провели аналіз роботи нашого підприємства за останніх три післякризових роки. Як з’ясувалось, навіть у такий непростий період нам вдалося створити понад 300 нових робочих місць, тож загалом на ПАТ “Фармак” працює близько двох тисяч людей. Впродовж трьох кризових років “Фармак” освоїв випуск 40 нових ліків, які ми успішно вивели на ринок. Здебільшого це складні за своїм вмістом та виготовленням біотехнологічні препарати. Повірте, це було непросто зробити у період фінансової скрути, та нам вдалось увести в експлуатацію абсолютно нові технологічні лінії, які відповідають європейським стандартам. Це й дозволяє активно рухатись у напрямку виробництва нових медпрепаратів. За ці три роки ми подвоїли обсяги випуску своєї продукції, відповідно, і платимо чимало до бюджету.

Повністю інтерв’ю з генеральним директором ПАТ “Фармак” читайте на сайті kreschatic.kiev.ua

 

Назад до Фармак у ЗМІ

Ще більше публікацій