Вер 28, 2023

MedHub: новий горизонт для медичних працівників

Оригінал статті

MedHub не просто портал – це платформа для спілкування та обміну досвідом між медичними працівниками та їх професійного розвитку.

Фармацевтична компанія «Фармак» презентувала свій новий медичний портал MedHub. Розробка порталу тривала півроку і має на меті стати незамінним інструментом для медичних працівників, які прагнуть бути в курсі галузевих новин, інновацій та наукових відкриттів.

MedHub є сучасною базою знань, яка надає доступ до експертних матеріалів, протоколів лікування, даних про медичні препарати та актуальних новин галузі. Завдяки оптимізованим параметрам фільтрування, користувачі можуть швидко знаходити потрібну інформацію.

Функціонал та переваги порталу

Особливість порталу полягає не лише в текстових матеріалах. Користувачам пропонуються відео, матеріали для завантаження, квізи для перевірки власних знань, а також освітні курси. Серед них виділяються курси «Бренд лікаря» та «Комфортна комунікація з пацієнтами».

MedHub також служить платформою для спілкування та обміну досвідом між медичними працівниками. На сайті розібрані різні клінічні випадки та методи їх лікування, міжнародні гайди та протоколи лікування.

Міжнародний досвід та майбутнє MedHub

«Фармак» планує регулярно проводити вебінари та онлайн-тренінги на платформі MedHub.

При підготовці нових матеріалів вивчаються різні міжнародні дослідження та публікації на профільних медичних ресурсах з доказової медицини.

MedHub не просто портал – це платформа для спілкування та обміну досвідом між медичними працівниками та їх професійного розвитку.

Також «Фармак» планує регулярно проводити вебінари та онлайн-тренінги на платформі MedHub. Ці заходи будуть спрямовані на поглиблення знань у конкретних галузях медицини, а також на розширення професійного горизонту медичних працівників.

Назад до Farmak у ЗМІ

Ще більше публікацій