Вер 22, 2017

Печінка потребує захисту, Лесфаль Віт його надає

Печінка — життєво важливий орган людини вагою від 1,5 до 2 кг. Це найбільша травна залоза, яка бере активну участь в обмінних процесах. У ній відбувається понад 500 різних біохімічних реакцій, а в організмі людини цей орган виконує близько 100 різноманітних функцій [1]! Саме тому науковці називають печінку хімічною лабораторією тіла

На сьогоднішній день симптоматика захворювань печінки добре вивчена та класифікована. Однак пацієнти часто не звертають уваги на тривожні ознаки або ж пов’язують їх з патологіями інших внутрішніх органів. Тому працівник першого столу може запідозрити захворювання печінки і порадити звернутися відвідувачеві аптеки до лікаря, якщо той скаржиться на такі симптоми:

Командний вихід

Лесфаль Віт — це якісна, оригінальна дієтична добавка, призначена для захисту печінки та підтримки нормального функціонального стану гепатобіліарної системи. Засіб поєднує у збалансованій комбінації фосфоліпіди, екстракти артишоку, редьки та вітаміни. Завдяки оптимальному міксу компонентів, діючі речовини доповнюють та підсилюють дію одна одної [2].

1 капсула Лесфаль Віт містить фосфоліпіди з соєвих бобів (Glycine max), у т.ч. холін (вітамін В4), екстракт листя артишоку (Cynara scolymus L.), екстракт кореня редьки (Raphanus sativus), вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид), вітамін В2 (рибофлавін), вітамін В1 (тіаміну мононітрат).

Фосфоліпіди — це основний компонент усіх клітинних і внутрішньоклітинних мембран. Вони забезпечують відповідний захист і відновлюють нормальне функціонування клітин печінки, вбудовуючись у пошкоджені клітинні мембрани гепатоцитів, позитивно впливають на ліпідний обмін організму. Гепатопротекторні ефекти фосфоліпідів при гострому ураженні печінки доведено експериментальним шляхом.

Екстракт артишоку стимулює секрецію жовчі, завдяки чому проявляє жовчоутворювальну та жовчогінну дію, прискорює виведення токсинів разом із жовчю.

Екстракт кореня редьки покращує травлення і фізіологічні функції печінки, проявляє жовчоутворювальну та жовчогінну дію. Експериментальними дослідженнями встановлено, що екстракт кореня редьки може значно зменшити ушкодження печінки від токсичних агентів, а також доведено його гепатопротекторні властивості.

Вітамінний комплекс, що міститься у Лесфаль Віт, також виконує низку важливих функцій.

Вітамін В1 (тіамін) бере участь у вуглеводному, жировому, білковому та азотистому обміні; впливає на функцію органів травлення, захищає мембрани клітин від токсичного впливу шкідливих продуктів.

Вітамін В2 (рибофлавін) поліпшує стан капілярів слизової оболонки ротової порожнини, шлунка, кишечника, печінки. Його дефіцит призводить до зменшення синтезу жовчі і зниження її відтоку.

Вітамін В4 (холін) відновлює клітини печінки, пошкоджені токсичною дією лікарських препаратів, вірусами, алкоголем і наркотиками.

Вітамін В6 (піридоксин) як кофермент бере участь у метаболізмі фосфоліпідів, амінокислот та білків; має гепатопротекторний ефект.

Фосфоліпіди слугують будівельним матеріалом для пошкоджених гепатоцитів, екстракти лікарських рослин проявляють жовчогінну дію, а вітамінний комплекс підсилює дію фосфоліпідів та рослинних екстрактів, що в цілому прискорює процеси відновлення печінки [2].

Багатокомпонентний склад — багатовекторний вплив

Додавання до раціону харчування комбінації фосфоліпідів з екстрактами лікарських рослин з жовчогінною дією у поєднанні з вітамінним комплексом сприяє:

Ефективність визначається якістю

Лесфаль Віт — сучасний засіб, створений із метою збагачення біологічно активними речовинами раціону харчування людей, що знаходяться під впливом шкідливої дії факторів навколишнього середовища.

Збалансована формула Лесфалю Віт сприяє підтримці нормального функціонального стану гепатобіліарної системи та регенерації клітин печінки. Складові дієтичної добавки є есенціальними речовинами, тобто незамінними факторами росту і розвитку, що необхідні для функціонування всіх без винятку клітин.

Лесфаль Віт — продукт європейської якості. Його виготовляють та пакують у Польщі на замовлення ПАТ «Фармак», що свідчить про відповідність усім європейським вимогам щодо якості та виробництва. Однак ціна цього європейського продукту цілком доступна для українських споживачів.

При рекомендованому режимі застосування (всього 1–2 капсули на добу) однієї упаковки вистачає на 20–40 днів. М’які желатинові капсули забезпечують легке проковтування та швидке вивільнення діючих речовин.

Література

  1. Заболевания печени. Досье. Справочник провизора. — 2014; 01: 24–25.
  2. Листок-вкладення до дієтичної добавки Лесфаль Віт .
Назад до Фармак у ЗМІ

Ще більше публікацій