Кві 13, 2010

ПОШКОДЖЕНІ КЛІТИНИ ДРУКУ МОЖНА ВІДНОВИТИ

Цей найважливіший орган треба берегти. Людям із групи ризику показано профілактичне лікування за допомогою гепатопротекторів.

Факторів, які повільно або швидко вбивають нашу печінку, багато: неправильне харчування, алкоголь, віруси гепатиту, медикаменти. Тобто все, що складає наш спосіб життя. Тому так важливо вжити заходів для нейтралізації негативних впливів на печінку. Сьогодні це цілком можливо і доступне завдяки досягненням медицини.

— Сучасна фармакологія створила цілий клас спеціальних препаратів для регенерації печінки, — розповідає завідувачка кафедри гастроентерології Харківської медичної академії післядипломної освіти професор Тетяна Звягінцева. Це так звані гепатопротектори. Принцип дії таких ліків полягає у стабілізації клітинної мембрани. Крім того, вони виводять із печінки всілякі токсини. Результати наших досліджень показали ефективність українського гепатопротектора Антраль, тому ми рекомендуємо його пацієнтам. Крім властивостей, звичайних для цього класу препаратів, Антраль продемонстрував додаткову дію – противірусну. Зокрема, він дуже ефективний у боротьбі з вірусами гепатитів В і С. Препарат також має антиоксидантну дію, завдяки якому відновлюється баланс клітини. Застосування гепатопротектора Антраль дало у наших хворих хороший ефект. До переваг цього препарату можна віднести короткий курс лікування та невисоку ціну, що також важливо для наших пацієнтів.

Особливо важливий Антраль для тих, хто входить до «групи ризику», які вживають алкоголь, тривалий час приймають медичні препарати та інших. Їм рекомендується приймати Антраль як профілактичний засіб, щоб захистити печінку і не допустити розвитку хвороби.

Назад до Фармак у ЗМІ

Ще більше публікацій