Жов 20, 2014

Профорієнтація на ПАТ “Фармак” – “Чадо -планета можливостей”

15 жовтня 2014 року Службою у справах дітей спільно з Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Подільської районної в місті Києві державної адміністрації було організовано та проведено зустріч з працівниками БФ ПАТ «Фармак» та дітей-сиріт, дітей, залишених без батьківського піклування, які влаштовані на виховання до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, під опіку/піклування за програмою «Чадо – планета можливостей». Зустріч відбулась у Подільському районному в місті Києві центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, вул. Мостицька, 20.

Основна мета заходу: профорієнтація, презентація ряду професій, проходження тестів з професійної орієнтації, створення кар’єрного плану. Ознайомлення з тренінговим курсом, завданням якого є – ознайомлення учасників з власними внутрішніми ресурсами, формування навичок саморегуляції та самодисципліни, чітке формулювання власних цілей та прозоре розуміння шляхів їх досягнення, прояснення мотивації, розширення уявлень про власні можливості.

Зустріч організували та провели  заступник начальника Служби у справах дітей  Лідія Мороз, директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молод Лариса Кліопа, доктор фармакологічних наук, професор, заслужений діяч науки та техніки України, МБА Владислав Страшний, кандидат філософських наук, педагог, співробітник інституту обдарованої дитини Анна Валенса,  мененджер з корпоративної соціальної відповідальності БФ ПАТ «Фармак» – Олексій Яцюк.

Назад до Фармак у ЗМІ

Ще більше публікацій