Бер 02, 2015

Рейтинг найкращих роботодавців України серед фармацевтичних компаній

Видання “Капітал” випустило третій рейтинговий журнал “Капітал 500. Найкращі роботодавці України”. Компанію “Фармак” було визнано одним із найкращих роботодавців України на фармацевтичному ринку.

До списку увійшли компанії, які створили для своїх співробітників найкращі умови для ефективної роботи та професійного зростання. Усі вони працюють у різних галузях: фармацевтика, фінанси, FMCG, медицина, будівництво, IT, поштові послуги, енергетика, телекомунікації, металургія та інші. Базою для складання рейтингу стала зовнішня оцінка роботи компаній в управлінні кадровим ресурсом.

До першої десятки найкращих роботодавців України увійшла німецька фармацевтична компанія Bayer. Генеральний директор Bayer в Україні – Крістоф Хенце, голова HR-підрозділу – Анна Сарсекова. У компанії працює 510 осіб. Середня зарплата становить 17,3 тис. грн, а середній період роботи – 6,5 років. У Bayer зазначають, що соціальний пакет для співробітників компанії включає більшість пільг, які існують на ринку України, а саме: медичне страхування, страхування від нещасних випадків, корпоративну пенсійну програму, фітнес-програму та інші. Однак, на відміну від багатьох інших компаній, у Bayer немає градації залежно від посади співробітника, і соціальні пільги поширюються на весь штат. Єдиний виняток – це корпоративний автомобіль, проте не його наявність, а марка і рівень авто. Вони залежать від займаної посади працівника.

Серед інших компаній з ТОП-10: Microsoft Україна, Google Україна, Samsung, PepsiCo Україна, Кока-Кола Беверіджиз Україна, ДТЕК, МХП, Метінвест холдинг і Siemens Україна.

Переможців рейтингу визначали в три етапи. На першому етапі найбільші компанії заповнили анкети, куди внесли інформацію про фінансові показники та роботу HR-підрозділів. На другому експертна рада оцінювала українські компанії за десятьма різними критеріями: зарплата та соціальний пакет можливості кар’єрного зростання гарантія довгостроковості зайнятості успішність компанії сильний менеджмент можливість проходити додаткове навчання, стажування дотримання балансу між роботою та особистим життям приємна робоча атмосфера цікавий функціонал застосування політики соціальної відповідальності.

Під час третього етапу було проведено опитування серед студентів трьох ВНЗ столиці – Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, Національного університету “Києво-Могилянська академія” та Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Опитування охопило 750 осіб, серед яких були слухачі різних спеціальностей. За результатами трьох етапів оцінювання компанія могла отримати максимум 100 балів.

Нижче в таблиці представлено найкращих роботодавців України на фармацевтичному ринку, місця, які вони посіли в рейтингу, і загальний бал.

Місце в рейтингу

Компанія

Загальний бал

5

Bayer

74

23

Novartis Pharma

65,5

33

STADA Україна

63,2

36

Санофі Україна

62,4

52

Такеда Україна

49,2

59

Фармак

46,9

60

Pfizer

46,2

64

GlaxoSmithKline

45,2

70

Тева Україна

43,9

72

Berlin-Chemie Україна

43,3

81

Корпорація «Артеріум»

42,1

84

KRKA Україна

42

87

Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод

40,7

90

Сервьє Україна

40,3

133

ФФ «Дарница»

25

135

ФФ «Здоров’є»

24,4

Назад до Фармак у ЗМІ

Ще більше публікацій