Тра 06, 2019

Сюжет про «Корвалол» на телеканалі Україна

Чи не найвідомішому в Україні заспокійливому – 60 років. Далекого 1959-го на Київському хіміко-фармацевтичному заводі розробили і випустили перші краплі Корвалолу. А з часів незалежності єдиним виробником цих ліків на пострадянському просторі стала компанія “Фармак”. І весь цей час технології вдосконалювалися!

«В модернізацію лінії на якій випускається лікарський засіб Корвалол було інвестовано 14 млн доларів США» – зазначив Дмитро Федоренко, начальник цеху №3 ПАТ «Фармак»

Якщо ще шість років тому Корвалол існував лише у формі крапель, тепер на прилавках є і таблетки, і навіть желатинові капсули! Все для зручності споживача. Виробництво м’яких желатинових капсул це був такий інноваційний проект не тільки для «Фармак», а й для нашого вітчизняного виробника в цілому

Виготовляють ліки на надсучасному обладнанні кращих світових брендів! Це гарантує якість продукції на всіх етапах та відповідність ліків усім вимогам сучасних фармвиробництв!

«Корвалол знають і купують в 15-ти країнах Європи і Азії. В першу чергу – це країни СНД. Також ми експортуємо «Корвалол» і у європейські країни, такі як Болгарія, Естонія, Латвія», – розповіла  Сусана Халілова, директор з маркетингу та продажів ПАТ «Фармак»

Назад до Фармак у ЗМІ

Ще більше публікацій