Лип 03, 2018

ПАТ «Фармак» у ТОП-20 найуспішніших українських інвесторів

Журнал «Власть денег» опублікував список найуспішніших українських інвесторів. ПАТ «Фармак» названо одним з провідних інвесторів в Україні

Оцінюючи компанії, видання врахувало розмір доходів, суму заплачених податків і зборів за останні два роки, лідируючі позиції у відповідних галузях, масштаб впливу на соціально-економічну ситуацію в Україні.

Компанія «Фармак» є лідером фармацевтичної галузі України*. Продуктовий портфель ПАТ «Фармак» налічує понад 200 лікарських засобів різних терапевтичних напрямків та форм випуску. В 2017г. компанія вивела на ринок 21 новий продукт.

У 2017 році інвестиції ПАТ «Фармак» у розвиток та модернізацію становили 486 млн грн, у 2018 році компанія планує інвестувати в модернізацію виробництва 638 млн грн.

«Сьогодні, щоби бути лідером, необхідно постійно вдосконалюватися, впроваджувати інноваційні технології. Саме так працює «Фармак». Уже багато років левову частку доходу ми реінвестуємо в нашу компанію, і з року в рік ця сума збільшується. За останні 7 років ми інвестували в модернізацію виробництва 2,8 млрд грн, або 184 млн доларів США. У 2018 році ми плануємо збільшити наші інвестиції більш ніж на третину проти 2017 року. Проект «Тверді лікарські засоби – 2» залишиться основним на цей рік. Нова виробнича дільниця реалізується на базі німецького та італійського технологічного обладнання. Після введення його в експлуатацію сукупні потужності з виробництва таблетованих лікарських засобів мають зрости удвічі – до 3 млрд дозованих одиниць на рік. Також компанія продовжить інвестувати в модернізацію та дооснащення активних виробництв, інформаційні технології, лабораторії відділу контролю якості та лабораторію біотехнологій. Особливу увагу ми приділяємо розробці нових препаратів. Цьогоріч ми плануємо витратити на дослідження та розробки 290 млн грн», – поділилася планами Філя Жебровська, Голова Наглядової ради ПАТ «Фармак».

За підсумками 2017р. «Фармак» збільшив дохід від реалізації на 19% – до 6,09 млрд грн. Об’єм експорту збільшився на 23%, а його доля в загальних продажах склала 25,1%. Чистий дохід виріс на 22% і досяг 839 млн. грн. Сума податкових відрахувань ПАТ «Фармак» в 2017 році склала 526,5 млн. грн.

У I кварталі 2018 року «Фармак» збільшив продажі на 18,35% по відношенню до І кварталу 2017р. – до 1,1 млрд грн. «Ось уже вісім років поспіль «Фармак» очолює фармацевтичний ринок України, – коментує т. в. о. виконавчого директора ПАТ« Фармак» Володимир Костюк. – Таких результатів компанія досягла завдяки якості та інноваціям. Сьогодні усе обладнання компанії – високотехнологічне та ультрасучасне. В фокусі компанії – виробництво інноваційних біотехнологічних продуктів, таких як «Фленокс», інсулін та його аналоги, рентгеноконтрастні препарати. У той же час ми продовжуємо виробляти базові лікарські засоби, наявні на ринку вже не один десяток років».

 

* за обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research

Деталі за посиланням http://www.dsnews.ua/vlast_deneg/top-20-samyh-uspeshnyh-ukrainskih-investorov-02072018220500

Назад до Фармак у ЗМІ

Ще більше публікацій