​Благодійний фонд Родини Жебрівських продовжує допомагати освітнім закладам

000-charity-edu

Благодійний фонд Родини Жебрівських, продовжуючи багаторічну співпрацю, допоміг підготуватися до нового навчального року Романо-германській гімназії №123, cпеціалізованій школі №2 ім. Д. Карбишева, дитячому будинку «Малятко» в Подільському районі м. Києва та Немиринецькій загальноосвітній школі Ружинської селищної ради на Житомирщині.

Загальний обсяг допомоги навчальним закладам цього року склав понад 860 тис. грн. За ці кошти вдалось відремонтувати шкільні приміщення, закупити комп’ютерну техніку та лікарські засоби в медичний кабінет. Також частина матеріальної допомоги пішла на підтримку футбольної команди дівчат Ружинської дитячо-юнацької спортивної школи.

Благодійний фонд Родини Жебрівських закупив медико-діагностичне обладнання для дитячої лікарні міста Шостки

Фонд

Благодійний фонд Родини Жебрівських закупив медико-діагностичне обладнання для Шосткинської дитячої лікарні. З квітня поточного року медичний заклад розпочав стаціонарне лікування дітей із діагнозом Covid-19. Відкриття ковідного шпиталю в Шосткинській лікарні забезпечить надання якісної та оперативної допомоги дітям.

Благодійний фонд родини Жебрівських системно підтримує медичні заклади в смт Ружин та с. Немиринці Житомирської області

Загалом на подолання наслідків COVID-19 у Ружинському районі, а також на реконструкцію та облаштування фельдшерського пункту в селі Немиринці було виділено понад 4 млн грн