Всім привіт, мене звати Дмитро.

Родом я з міста Шостка, Сумської області. У школі я дуже полюбляв природничі науки. Батьки прагнули, щоб я був юристом або лікарем. Я обрав останнє, але зі своєю інтерпретацією.

У 2009 році я закінчив Київський національний університет технологій та дизайну за спеціальністю «Інженер-технолог фармацевтичних препаратів», а у 2013 я став магістром Національного фармацевтичного університету і отримав спеціальність «Магістр промислової фармації».

Я та людина, у якої була змога порівняти дві великі фармацевтичні компанії, адже я проходив практику на 4 та 5 курсі на двох фармацевтичних підприємствах. І я вирішив обрати компанію «Фармак». Причин тому було декілька, перша – це можливість працювати у молодому колективі, більшість моїх одногрупників уже працювали у «Фармак», друга – це те, що я сподівався отримати цінний для мене досвід і «Фармак» для цього підходив найкраще. Так, у 2009 році я успішно пройшов співбесіду та був прийнятий на посаду майстра.

В університеті мені дали теоретичні знання, які стали чудовою основою для здобуття практичного досвіду на підприємстві. Для мене багато чого було в новинку, але я твердо вирішив, що буду з усіх сил намагатись бути кращим у тому, що я роблю.

У 2011 році у компанії почали впроваджувати ERP- систему SAP з метою подальшого удосконалення системи управління компанією. І мене запросили прийняти участь у проекті та зайняти посаду інженера відділу організації виробництва. Було складно, але цікаво. Крок за кроком я освоював нову для себе інформацію. Переважно я займався нормуванням сировини і матеріалів та веденням документації.

Вже у 2018 році в компанії відкрилась вакансія пов’язана з контрактним виробництвом, до кандидатури висувались доволі високі вимоги. Я вирішив спробувати подати свою кандидатуру на цю посаду і у мене вийшло! Я успішно пройшов всі етапи співбесіди та почав працювати з зовсім новими для мене завданнями.

Далі було цікавіше, адже з появою нових препаратів та нарощуванням продуктивності компанії виникла необхідність розширення виробничих зон. І мене у 2020 році, запросили до проєкту зі створення нового виробничого майданчику.

Наша проєктна команда провела потужну роботу зі створення та відкриття нового цеху, який вже зараз розміщує в собі асептичне виробництво. Дільниці нового цеху оснащені технологічним обладнанням виробництва провідних європейських машинобудівних компаній. Концептуальний проєкт був розроблений, враховуючи сучасні регуляторні вимоги EU cGMP, cGMP FDA USA.

Роботи з реалізації другої черги проєкту ще тривають. Для мене це дуже цінний досвід, який я зміг здобути завдяки компанії «Фармак» та моїй команді, адже це наша спільна велика перемога та досягнення, над яким ми ще працюємо.

Здобутий досвід і знання дозволили мені зайняти керівну посаду у новому цеху. Для це мене велика честь і я щиро вдячний компанії «Фармак», яка мене розвиває і спонукає до постійного вдосконалення та навчання, зокрема і через різноманітні семінари, воркшопи та обмін цінним досвідом.

Також варто сказати і про те, що компанія «Фармак» дала мені й хороших друзів і знайомих серед фармаківців. Так, щороку ми разом їздимо на лижі та весело проводимо час.

Бажаю новим співробітникам не боятися труднощів та впевнено йти до своєї мети!