Всім привіт!  Мене звати Людмила, я родом із міста Світловодськ, що в Кіровоградській області. В школі я захоплювалася бальними танцями та хімією. Захоплення останнім вплинуло на моє подальше професійне життя.
Я вступила до Національного університету харчових технологій на спеціальність промислова біотехнологія. І звідти дипломованим магістром потрапила у «Фармак» на посаду інженера. Сьогодні я керую департаментом управління якістю.

Один день роботи департаменту насичений різноплановими задачами, більшість з яких не схожа одна на одну між собою та рідко повторюються навіть в межах однієї функції.

Спеціалісти мого департаменту забезпечують функціонування та постійне поліпшення фармацевтичної системи якості. Зокрема, ми комунікуємо з національними та закордонними регуляторними органами та партнерами, перевіряємо діяльність підрозділів на відповідність вимогам GMP та внутрішніх процедур, вибудовуємо нові процеси та оптимізуємо поточні, створюємо методології оцінки ризиків для різних об’єктів та процесів, проводимо навчання персоналу вимогам GMP та виконуємо багато інших функцій в межах фармацевтичної системи якості.

Успіхи компанії та власні успіхи надихають мене на подальший розвиток в команді супер-фахівців своєї справи.

Кожній молодій людині я бажаю знайти своє покликання, яке буде надихати та приносити користь не тільки вам, а й суспільству.