Всім привіт, мене звати Людмила.

Родом я з містечка Вараш, Рівненської області. Ще зі школи я дуже любила хімію і неодноразово займала призові місця на олімпіадах.

З вибором ВНЗ та спеціальності не було проблем, я знала, ким хочу бути, і обирала собі професію, яка була б пов’язана з хімією.

Після школи я з легкістю вступила в КПІ ім. Сікорського на спеціальність «Технічна електрохімія».

Під час мого навчання подруга почала працювати у компанії «Фармак» і часто розповідала мені про свою роботу на хроматографі.

Мені було цікаво і я, після закінчення університету, подала своє резюме в компанію «Фармак». На мій превеликий жаль, відкритих вакансій у компанії не було, тому я деякий час працювала в іншому місці.

Через рік у компанії «Фармак» з’явилась посада хіміка, куди я успішно пройшла співбесіду та стала працювати у Лабораторії хроматографічного контролю. Мені довелось з нуля вивчити хроматографію, спочатку рідинну, а потім і газову. Через деякий час мене вже перевели на старшого хіміка. На новій посаді я розподіляла роботу між хіміками, допомагала колегам та займалась веденням документації. Але найцікавіше було попереду, коли мене перевели на посаду інженера-аналітика і виникла потреба в реалізації нового унікального проєкту. Це дало мені можливість розвиватись в напрямку біоорганічного синтезу та отримати досвід роботи на аналітичному обладнанні в різних відділах компанії. Все це було новим для мене і потребувало неабияких зусиль та завзятості, але найголовніше – мені це подобається, адже амбіційні проєкти допомагають розвиватись та зростати професійно.

Варто сказати й про моїх колег, ми всі дуже дружні й намагаємось завжди допомагати один одному та підтримувати, якщо щось не виходить.

Цікавим досвідом для мене стала участь у Школі молодого науковця – міжнародній конференції для молодих вчених, яку щорічно організовує компанія «Фармак». На конференції я представила свою наукову роботу.

Саме на «Фармаку» я почала їздити на роботу та з роботи на велосипеді. Для зручності компанія облаштувала велопарковку, також у нас є душ, щоб освіжитись після поїздки. Мені подобається, що я кожного дня долаю відстань у 30 км, це допомагає мені мати гарне самопочуття та настрій. А ще у мене є невеличке хобі пов’язане з гальванічними покриттями виробів. Гальванічне покриття відрізняється від інших видів покриттів наявністю особливої плівки з металу, яка, маючи мінімальну товщину (буквально 50 мікрон) дає можливість забезпечити захист виробів з металу та інших матеріалів від окислення і корозійних процесів. Таке от цікаве у мене захоплення.

Бажаю всім молодим людям йти до своєї мети, не боятись нового та бути впевненими у своїх силах!