Привіт, мене звати Оксана.

Народилась я в Києві. Мої батьки мріяли, щоб я стала лікаркою. Але я трішки схитрила та поступила в Київський національний університет технологій та дизайну на спеціальність «Технологія фармацевтичних препаратів». І не далеко від медицини, але все ж не лікарка.

Після закінчення університету я влаштувалася на роботу на інше фармацевтичне підприємство, пропрацювала там пів року і розмістила своє резюме на сайті robota.ua. Мені зателефонували з компанії «Фармак» і запросили на співбесіду на вакансію інженера зі стандартизації лікарських засобів.

Я пройшла низку співбесід і була обрана фінальним кандидатом на посаду. Так, у 2008 році, і почалась моя історія разом із компанією «Фармак». Одночасно з початком роботи я здобувала другу вищу освіту у НФаУ за спеціальністю «Якість, стандартизація, сертифікація». У новому колективі я була найменшою. Пам’ятаю, як всі намагались мене опікати і всіляко допомагали.

Через 2 роки роботи інженером зі стандартизації лікарських засобів у нашому департаменті відкрилась вакансія фахівця з реєстрації лікарських засобів. Я запропонувала свою кандидатуру, пройшла успішно співбесіду і мене перевели на нову посаду. Моїми обов’язками стали отримання допуску лікарського засобу до медичного застосування в Україні, супровід процесу реєстрації, комунікація з компетентними органами. Це досить складна робота, а від того і цікава. Вона потребує постійного вдосконалення, навчання та розвитку.

Цього року мене включили до групи кадрового резерву і зараз я проходжу навчання у Школі розвитку менеджерів компанії. Сподіваюсь у майбутньому стати хорошим керівником.

У компанії «Фармак» часто проходять спортивні змагання, майстер-класи, воркшопи, які чудово урізноманітнюють робочі будні. Саме в «Фармак» 4 роки тому я стала донором крові і досі продовжую ним бути. Мені подобається, що компанія долучає своїх співробітників до таких важливих речей! А ще у 2019 році ми всім відділом взяли участь у забігові в місті Шостка, який щороку організовує компанія. Мені сподобалось і відтоді я постійно займаюсь бігом.

«Фармак» для мене це більше, ніж просто робота!