Привіт, мене звати Володимир.

Родом я з невеличкого селища на Полтавщині. Ще зі школи мені дуже подобалась хімія та біологія . У 11 класі, коли потрібно було обирати ВНЗ та визначатись з вищою освітою, я почав шукати перспективні напрями навчання і зрозумів, що майбутнє за біотехнологіями .

Я вступив до НУХТу на факультет біотехнології та екологічного контролю. В університеті, крім навчання, займався студентським самоврядуванням та науковою роботою по визначенню генетичних змін у злакових культурах за допомогою полімеразної ланцюгової реакції.

У 2017 році після закінчення бакалаврату я почав шукати роботу, адже розумів що потрібно розвиватись практично, хоча попереду на мене чекала ще магістратура .

На сайті robota.ua я побачив вакансію інженера-технолога в компанії «Фармак». Про компанію я чув хороші відгуки починаючи з першого курсу навчання в університеті, тому не вагаючись відправив своє резюме. Загалом з досвіду у мене було лише 6 місяців стажування у іншій фармкомпанії.
Згодом мені перетелефонували HRи “Фармака”, поспілкувались зі мною і запросили на співбесіду, а в результаті запропонували роботу.

У своєму колективі я був наймолодшим, ще й до того ж навчався на магістратурі. Тому постійно старався здобути практичні навички поєднуючи роботу і навчання. Велику підтримку надавав мій керівник і колектив, які в усьому допомагали, навчали та загалом стали моєю опорою і підтримкою.

Варто сказати і про те, що я прийшов відразу на новий етап унікального проекту компанії, де почав займатися отриманням та очисткою продуктів біотехнологічного походження. Мені подобається можливість реалізуватись у своїй рідній країні ставши частиною сучасного та особливого проекту яким живу ось уже більше 2-ох років.

Крім цікавої роботи, у «Фармак» ще й цікаве дозвілля. Після 6 місяців роботи ми колективом поїхали в сонячне місто Одесу на тімбілдинг, де цікаво і пізнавально провели час.

Я вступив у біговий клуб Farmak Running Club, з яким брав участь у індивідуальних забігах та командних естафетах .

Крім цього, минулого року, встиг побувати у відрядженні за кордоном, де зміг протестувати обладнання, яке згодом було закуплено на «Фармак»!

Я бажаю всім бути сміливими, не боятись робити перші кроки та йти до своїх цілей !