Моріс Шано

Моріс Шано

Член Наглядової ради

Моріс Шано (Maurice Chagnaud) обіймає посаду Незалежного члена Наглядової ради з 7 червня 2022 року.

Після практики як лікар він розпочав свою управлінську кар’єру у німецькій фармацевтичній компанії Merck Group і за 12 років пройшов шлях від науково-медичного представника до президента та виконавчого директора Merck Generics в Італії і Qualimed у Франції, а також генерального менеджера Merck Génériques, лідера ринку Франції.

Моріс Шано (Maurice Chagnaud) має значний досвід у фармацевтичних компаніях різних країн на вищих керівних посадах. Зокрема, Merck generics в Італії, Merck génériques, Teva і Ivax у Франції, Teva Europe у Нідерландах, Lupin Europe у Швейцарії та Polpharma у Польщі.

Він також обіймав посаду члена ради директорів Advanz Pharma, яка є глобальною фармацевтичною компанією. А зараз – посаду директора у керівництві фармацевтичної компанії Remedica Ltd, Кіпр, а також – компанії Torrent Pharma, провідної індійської фармкомпанії з глобальною присутністю.

Моріс Шано (Maurice Chagnaud) відомий своїми лідерськими навичками, стратегічним баченням, гострими аналітичними здібностями, комплексному підходу, орієнтацією на результат та вмінню швидко оцінювати ситуацію.

Він є генеральним директором і засновником Mac Healthcare Consulting AG, консалтингової компанії-бутіку, яка надає консультаційні послуги та підтримку фінансовому сектору та фармацевтичним компаніям у різних сферах діяльності (генерики, безрецептурні,біоаналоги тощо). Моріс Шано (Maurice Chagnaud) спеціалізується на комерційній оцінці, злитті і поглинанні, дью-ділідженс (детальній незалежній перевірці об’єкту інвестування) і розробці стратегій.

Нещодавно він брав участь у кількох придбаннях (Stada, Zentiva, Rimser, Serb, Theramex, Neurax) з різними суб’єктами інвестування (Bain, Charterhouse, Blackstone, Carlyle, PAI).

У 1990 році Моріс Шано (Maurice Chagnaud) отримав звання доктора медичних наук Університет Екс-Марсель (Ля Тимон). У 1993 році також отримав MBA з маркетингу, стратегування, фінансування та адміністрування у Франції, а в 2010 році закінчив програму «Стратегічного фінансування» Міжнародного інституту розвитку менеджменту у Швейцарії.