Михайло Ванат

Михайло Ванат

Член Наглядової ради

Михайло Ванат займає посаду члена Наглядової ради з 30 червня 2017 року, був обраний вдруге 19 квітня 2018 року. Очолює Комітет з питань розвитку та маркетингу.  Є членом Комітету з питань аудиту  Наглядової ради, Комітету з питань інвестицій та науки Наглядової ради.

Михайло Ванат приєднався до команди «Фармак» у 2003 році. Спочатку обіймав посаду комерційного директора, потім займав позицію директора з маркетингу та продажів.

Михайло Ванат відповідав за побудову маркетингової політики компанії та контроль її реалізації, аналіз ринкового середовища та каналів збуту, прогнозування споживацького попиту, розвиток продуктових портфелів. Під керівництвом Михайла Ваната було створено успішну маркетингову команду, розроблено й реалізовано маркетингову стратегію, яка стала одним із ключових факторів успіху компанії, що вивело її починаючи з 2010 року в лідери вітчизняного фармацевтичного ринку.

До приходу на «Фармак» працював виконавчим директором в компанії «Фармація-2000», викладав у Національному медичному університеті ім. О. Богомольця. Має десятирічний досвід роботи лікарем-терапевтом.

Нагороджений почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України, почесними грамотами Кабінету Міністрів України.

Закінчив Тернопільський державний медичний інститут (нині Тернопільський державний медичний університет) за фахом «Лікар-терапевт».