Вікторія Смародіна

Вікторія Смародіна

Член Наглядової ради

Вікторія Смародіна займає посаду члена Наглядової ради з 30 червня 2017 року, була обрана вдруге 19 квітня 2018 року. Є членом Комітету з питань призначень та винагород Наглядової ради, Комітету з питань аудиту  Наглядової ради, Комітету з питань інвестицій та науки Наглядової ради, Комітету з питань розвитку та маркетингу.

Вікторія Смародіна працювала фінансовим директором АТ «Фармак» з 2011 року по 2021 рік. До цього очолювала відділ внутрішнього аудиту.

Під її керівництвом підприємство перейшло на єдину систему фінансового обліку на основі Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ). Також було впроваджено сучасні політики ведення та підготовки управлінської звітності, бюджетування та казначейства.

Свою кар’єру Вікторія Смародіна розпочала в авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» (МАУ), у якій за три роки виросла від економіста до начальника економічного відділу. Потім 13 років працювала в компаніях «Великої четвірки» — Ernst and Young та Deloitte.

Упродовж 2000-2005 рр. здобувала кваліфікацію за програмою Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА, Великобританія), після закінчення якої стала членом АССА.

З відзнакою закінчила Київський національний університет імені Тарас Шевченка за фахом «Економічна кібернетика».