«Фармак» нагородили за масштабне впровадження SAP у фармгалузі

Компанія «Фармак» була відзначена спеціальною нагородою від компанії SAP Ukraine за «Перший масштабний проект SAP в фармацевтичній галузі України».

«Фармак» - перша українська фармацевтична компанія, що ввела в промислову експлуатацію комплексну систему автоматизації управління виробництвом SAP ERP. Реалізація проекту була розгорнута по 9-ти модулях. Взято великий обсяг по фінансових модулях, досить великий обсяг по логістичних модулях та по модулю контролю якості.
 

Інші нагороди

«Фармак» переміг в Індексі прозорості сайтів

«Фармак» було визнано найбільш прозорою компанією на фармакологічному ринку України, за результатами дослідження Індексу прозорості сайтів українських компаній-2015. Його ініціатор - Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

«Фармак» увійшов в трійку лідерів рейтингу роботодавців фармацевтичних компаній

Компанія «Фармак» увійшла в трійку лідерів другого щорічного дослідження привабливості фармацевтичних компаній України як роботодавців. За результатами дослідження 2015 року в «Фармак» хотіли б працювати 18,7% всіх кандидатів.

«Фармак» визнано «Сумлінним платником податків -2012»

Компанія «Фармак» очолила рейтинг «Сумлінні платники податків – 2012» в номінації «Сумлінний платник податків у медичній галузі», категорія «Великі підприємства».