Без рецепта

OTC Medications

Amizonchik

Amizonchik alleviates(facilitates) the course of influenza and ARVIs; reduces the harmful effects of viruses on the child’s body and prevents the development of complications. Amizonchik provides antiviral protection and robust immunity for a long time.

Інформація про лікарські засоби, призначена виключно для лікарів.

Syrup

Oral application

Children from 3 to 12 years old

Download the instructions for use
Order on:

Instructions for use: Amizonchik

Інформація про лікарські засоби, призначена виключно для лікарів

Medications with similar pharmacological effects:

all dosage forms:

Amizonchik

Details

Amizon

Details

Amizon 0.125 g

Details

Правова угода про отримання інформації

Цей розділ сайту АТ «Фармак» містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, їх властивості, способи застосування, можливі протипоказання і побічну дію, а також іншу професійну спеціалізовану інформацію, яка призначена виключно для лікарів.

Інформація про лікарські засоби АТ «Фармак» призначена виключно для ознайомлення із вищепереліченими характеристиками лікарських засобів, і не є посібником для самостійної діагностики чи лікування, а також, не може бути використана в якості порад або рекомендацій.

У разі, якщо Ви не є лікарем, але в порушення умов, зазначених в даній угоді підписуєте її, як лікар, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.

Я підтверджую, що є лікарем, ознайомився з текстом даної Правової угоди, розумію її зміст і підтверджую свою згоду з нею.