Без рецепта
Rinazoline (1)
Rinazoline (2)
Rinazoline (3)
Rinazoline (1)
Rinazoline (2)
Rinazoline (3)

OTC Medications

Rinazoline

Rinazoline is indicated for acute respiratory infections accompanied by nasal congestion; allergic rhinitis, vasomotor rhinitis; to restore drainage and nasal breathing in sinus diseases, eustachitis in children aged under 1 year.

Інформація про лікарські засоби, призначена виключно для лікарів

Nasal drops

Intranasal application

Order on:

Instructions for use: Rinazoline

  Medications with similar pharmacological effects:

  all dosage forms:

  Rinazoline

  Details

  Rinazolin (drops 0.25 mg / ml)

  Details

  Rinazoline spray

  Details

  Rinazoline® (0.5 mg/ml)

  Details

  Правова угода про отримання інформації

  Цей розділ сайту АТ «Фармак» містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, їх властивості, способи застосування, можливі протипоказання і побічну дію, а також іншу професійну спеціалізовану інформацію, яка призначена виключно для лікарів.

  Інформація про лікарські засоби АТ «Фармак» призначена виключно для ознайомлення із вищепереліченими характеристиками лікарських засобів, і не є посібником для самостійної діагностики чи лікування, а також, не може бути використана в якості порад або рекомендацій.

  У разі, якщо Ви не є лікарем, але в порушення умов, зазначених в даній угоді підписуєте її, як лікар, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.

  Я підтверджую, що є лікарем, ознайомився з текстом даної Правової угоди, розумію її зміст і підтверджую свою згоду з нею.