Без рецепта
Rinazolin (drops 0.25 mg / ml) (1)
Rinazolin (drops 0.25 mg / ml) (2)
Rinazolin (drops 0.25 mg / ml) (3)
Rinazolin (drops 0.25 mg / ml) (1)
Rinazolin (drops 0.25 mg / ml) (2)
Rinazolin (drops 0.25 mg / ml) (3)

OTC Medications

Rinazolin (drops 0.25 mg / ml)

Інформація про лікарські засоби, призначена виключно для лікарів.

Spray nasal

Intranasal application

Children from 1 to 6 years old

Order on:

Medications with similar pharmacological effects:

all dosage forms:

Rinazolin (drops 0.25 mg / ml)

Details

Rinazoline

Details

Rinazoline spray

Details

Rinazoline® (0.5 mg/ml)

Details

Правова угода про отримання інформації

Цей розділ сайту АТ «Фармак» містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, їх властивості, способи застосування, можливі протипоказання і побічну дію, а також іншу професійну спеціалізовану інформацію, яка призначена виключно для лікарів.

Інформація про лікарські засоби АТ «Фармак» призначена виключно для ознайомлення із вищепереліченими характеристиками лікарських засобів, і не є посібником для самостійної діагностики чи лікування, а також, не може бути використана в якості порад або рекомендацій.

У разі, якщо Ви не є лікарем, але в порушення умов, зазначених в даній угоді підписуєте її, як лікар, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.

Я підтверджую, що є лікарем, ознайомився з текстом даної Правової угоди, розумію її зміст і підтверджую свою згоду з нею.