Січ 06, 2022

CEO «Фармак» отримав перемогу в рейтингу найкращих управлінців

Авторитетний рейтинговий журнал «ТОП-100. Рейтинги найбільших» склав традиційний рейтинг найкращих управлінців. До нього увійшов Володимир Костюк, виконавчий директор фармацевтичної компанії «Фармак». Володимир також здобув перемогу в спеціальній номінації «Трендсетер ринку».

Під час формування рейтингу журі проаналізувало роботу майже 200 СЕО з найбільших компаній України. Кандидатів оцінювали за такими критеріями, як: емоційний інтелект, антикризовий менеджмент, використання новацій, лідерський потенціал та управління змінами.

«Це вочевидь найголовніший номер нашого журналу за рік. Бо саме в кінці року бізнес порівнює свої здобутки та втрати і саме від управлінців — від їхньої майстерності та здатності адаптуватися — залежить, якою буде ця пропорція», — говорить Максим Біроваш, головний редактор рейтингового журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

«Фармак» уже понад 10 років є лідером фармацевтичного ринку України. Під керівництвом Володимира Костюка компанія впевнено зміцнює свої позиції в Україні, нарощує експорт та відкриває нові ринки збуту. Нині компанія експортує ліки більш як у 40 країн світу та має власні представництва в Казахстані, Узбекистані, Білорусі, Киргизії, В’єтнамі, Польщі та Об’єднаних Арабських Еміратах.

У 2021 році «Фармак» розпочав у Києві будівництво інноваційного R&D центру з надсучасними лабораторіями для розробки й тестування нових лікарських засобів. У планах Володимира Костюка до 2028 року трансформувати компанію з української у сильного міжнародного гравця.

Назад до новин

Ще більше новин