Фахівці «Фармак» підтвердили фальсифікацію двох серій Амізону

Керівництво компанії «Фармак» офіційно повідомляє про введення в дію з 1 березня 2013 року заборони на продаж, зберігання та застосування двох серій (№570911 та №180211) фальсифікованого противірусного лікарського засобу Амізон (в таблетках, вкритих оболонкою, по 0,25 г, 20 шт. в упаковці з маркуванням компанії «Фармак»).

Наприкінці 2012 року Держлікслужбою України на неліцензійних складах у Львівській області був виявлений Амізон серії №570911 та серії №180211. При перевірці фахівцями «Фармак» взірців вказаних серій Амізону було виявлено, що препарат фальсифікований. Про що, відповідно до чинного законодавства, спеціалісти «Фармак» одразу ж повідомили до Держлікслужби України – щоб запобігти продажам населенню фальсифікованих серій Амізону.  

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».