«Фармак» оздоровлює працівників на Чорному морі

Цього року в літній період лідер вітчизняного фармацевтичного ринку, компанія «Фармак», планує оздоровити понад чверть працівників та членів їх родин.

Забезпечення оздоровлення та відпочинку працівників та членів їх сімей в літній період є важливою складовою частиною  компенсаційного пакету для співробітників компанії «Фармак». Компанія забезпечує працівників пільговими путівками на власну базу відпочинку «Смуглянка» в смт. Затока Одеської області, у лікувально-оздоровчі санаторії, в табори відпочинку (для дітей фармаківців).

Павло Олексійчук, голова профкому «Фармак»: «Цього року на базі відпочинку «Смуглянка» зможуть оздоровитися понад 600 чоловік – працівники компанії та члени їх родин, близько 200 з них – діти наших працівників. Ще 100 дітей матимуть змогу відпочити та покращити своє здоров’я в оздоровчих дитячих таборах. Слід зазначити, що всі табори, в які ми пропонуємо путівки, пройшли тендери, мають відповідні ліцензії. Також важливим напрямком соціальної роботи в компанії є оздоровлення працівників у санаторіях за різними напрямками захворювань: серцево-судинна система, шлункова, опорно-рухова система та інші. На сьогоднішній день ми маємо достатню кількість путівок, всі бажаючі оздоровитися чи пройти профілактику зможуть їх отримати».

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».