«Фармак» підтримав «Спортивну битву районів» у місті Київ

Компанія «Фармак» підтримала цикл із 10 спортивних змагань у м. Київ з метою популяризації здорового способу життя серед української молоді.

«Спортивна битва районів» тривала з 2 по 13 вересня у місті Київ. Фінал змагань відбувся 14 вересня. У кожному з 10 районів міста змагання відбувалися у дисциплінах по підтягуванню на перекладині, віджиманню від підлоги та на брусах, взяти участь у яких могли всі бажаючі.

Цикл змагань «Спортивна битва районів» проходив під девізом «До здоров’я з розумом», і відбувався за сприяння фармацевтичної компанії «Фармак». Організатором змагань була Всеукраїнська громадська організація «Street Workout».

Директор зі стратегії ПАТ «Фармак» Діна Немирович: «Через такі проекти компанія «Фармак» реалізовує одну зі своїх головних соціальних цілей – пропаганда здорового способу життя. «Спортивна битва районів Києва» якнайкраще демонструє наш підхід до цієї теми – надати молоді доступні методи поліпшення здоров’я та якості життя, зробивши щоденні фізичні вправи модними».

 

 


 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».