«Фармак» почав продаж назального фітопрепарату Піновіт

Спеціалісти вітчизняної фармацевтичної компанії «Фармак» розробили та вивели на ринок комплексний назальний фітопрепарат Піновіт. Новинка випускається у формі крапель (10 мл).

Піновіт – комплексний рослинний препарат на основі ефірних олій та вітамінів для лікування гострих та хронічних інфекційно-запальних захворювань слизової оболонки носа та носоглотки. Препарат володіє протизапальною, протинабряковою, секретолітичною, антибактеріальною та протигрибковою дією.

Ярина Юринець, консультант з маркетингу відділу маркетингу безрецептурних препаратів компанії «Фармак»: «Запальні захворювання верхніх дихальних шляхів є однією з найбільш актуальних проблем сучасної оториноларингології. Основна проблема ринітів і синуситів – це розвиток запального набряку, а також гіперпродукція носового секрету. Використання мукоактивного препарату рослинного походження Піновіт допомагає зняти запалення та набряк, зменшити в’язкість секрету слизової оболонки дихальних шляхів та прискорити період одужання».

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію