«Фармак» почав продаж назального фітопрепарату Піновіт

Спеціалісти вітчизняної фармацевтичної компанії «Фармак» розробили та вивели на ринок комплексний назальний фітопрепарат Піновіт. Новинка випускається у формі крапель (10 мл).

Піновіт – комплексний рослинний препарат на основі ефірних олій та вітамінів для лікування гострих та хронічних інфекційно-запальних захворювань слизової оболонки носа та носоглотки. Препарат володіє протизапальною, протинабряковою, секретолітичною, антибактеріальною та протигрибковою дією.

Ярина Юринець, консультант з маркетингу відділу маркетингу безрецептурних препаратів компанії «Фармак»: «Запальні захворювання верхніх дихальних шляхів є однією з найбільш актуальних проблем сучасної оториноларингології. Основна проблема ринітів і синуситів – це розвиток запального набряку, а також гіперпродукція носового секрету. Використання мукоактивного препарату рослинного походження Піновіт допомагає зняти запалення та набряк, зменшити в’язкість секрету слизової оболонки дихальних шляхів та прискорити період одужання».

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».