«Фармак» поділився досвідом впровадження змін

Керівник відділу управління проектами «Фармак» Глушенок Олена виступила на конференції «Конференция №9 для проекта с оркестром», яка проходила 27 березня 2015 року в компанії «Майкрософт Україна» (м. Київ). Організатором конференції виступила компанія Leo Consulting і компанія «Майкрософт Україна».

Олена Глушенок запропонувала учасникам конференції подивитись на впровадження системи управління проектами не лише як на проект по зміні підходів до управління компанією, а і як на впровадження змін в корпоративній культурі в цілому. Були розглянуті найчастіші причини невдач впровадження змін та запропоновані рішення по уникненню або мінімізації можливих провалів.

В рамках конференції також були розглянуті практичні приклади впровадження методів та інструментів проектного менеджменту в компаніях України та СНД. Окремий акцент було зроблено на розгляді реальних проектів автоматизації систем управління проектами. Учасники заходу мали можливість познайомитися з найбільш успішними практиками на українських бізнес-теренах та країн СНД.

Олена Глушенок, Начальник відділу управління проектами «Фармак»: «Використання методів та інструментів проектного менеджменту в Україні за останні роки стає все більш поширеним і набуває популярності. З’являється все більше компаній, які вже мають цікавий практичний досвід і готові ним ділитися. «Фармак» також не залишається осторонь. Ми готові як ділитися своїм досвідом, так і переймати кращі існуючі практики».

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».