«Фармак» поповнив протиалергійну лінійку бренду Едем новою позицією

Компанія «Фармак» - лідер вітчизняного фармацевтичного ринку, продовжує поповнювати свій портфель та виводити на ринок нові препарати. Так, в продуктовому портфелі компанії з’явився  препарат  Едем Ріно у формі спрею назального (10 мл).

Едем Ріно – протиалергійний лікарський засіб. Препарат застосовується при:

  • алергічному риніті,
  • комплексному лікуванні закладеності носа при застуді,
  • гострих  і хронічних ринітах і синуситах,
  • вазомоторних ринітах,
  • комплексному лікуванні середнього отиту.

Едем Ріно містить фенілефрин і диметинден малеат, які  чинять  помірну судинозвужувальну дію, швидко і надовго усувають набряк слизової оболонки носа та його придаткових пазух, а також виявляють виражену протиалергійну дію.

Лікарський засіб призначається дорослим та дітям з 6-ти років по 1 уприскуванню у кожний носовий хід 3-4 рази на добу.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».